Mezoterapia igłowa – co trzeba o niej wiedzieć?

Mezoterapia igłowa – co trzeba o niej wiedzieć?

mezoterapia igłowa

Nawilżona, gładka skóra, wygładzone zmarszczki, bez cieni pod oczami – to marzenie każdej z kobiet. Dzięki mezoterapii igłowej nie jest to już marzenie nieosiągalne. Jak działa mezoterapia igłowa i dla kogo jest przeznaczona?

Mezoterapia igłowa – jak wygląda zabieg?

Mezoterapia igłowa to zabieg medycyny estetycznej, który cieszy się coraz większą popularnością. Polega on na wstrzyknięciu aktywnych składników do skóry właściwej. Zabieg przeprowadzany jest za pomocą automatycznego pistoletu zakończonego igłą, którą skóra nakłuwana jest na grubość około 1 centymetra. W ten sposób w głąb skóry wprowadzane są odżywcze składniki, które w znaczącym stopniu pomagają poprawić jej kondycję. Więcej informacji na stronie https://pokojska.com/mezoterapia-iglowa/.

Po zabiegu na skórze pozostają niewielkie kropki, które znikają po kilku, kilkunastu godzinach. Bardzo ważne jest, by w tym czasie odpowiednio zadbać o skórę. Niewskazane jest korzystanie ze słońca, kąpieli basenowych czy używanie silnych kosmetyków.

Kiedy korzystać z mezoterapii igłowej?

Mezoterapia igłowa jest zabiegiem, który można przeprowadzić na całym ciele. Najczęściej jednak kobiety starają się poprawić kondycję skóry twarzy, szyi oraz rąk.

Zabieg warto przeprowadzić, gdy skóra jest szara, zmęczona, wiotka i pozbawiona elastyczności. Mezoterapia igłowa jest w stanie poprawić kondycję skóry po uszkodzeniach promieniami UV, pokrytą bliznami po nieprawidłowym leczeniu trądziku czy pokrytą cellulitem.

Już zastosowanie jednego zabiegu w widoczny sposób poprawi kondycję skóry. Chcąc uzyskać lepsze efekty można zastosować kilka zabiegów, których ilość należy ustalić indywidualnie z kosmetologiem. Zabiegi należy powtarzać w odstępach od 7 do maksymalnie 21 dni.

Mezoterapia igłowa powoduje, że skóra jest głęboko nawilżona, staje się sprężysta i elastyczna. Zmarszczki i blizny są w widoczny sposób wygładzone, a cienie pod oczami tracą intensywne zabarwienie. Dzięki wzmocnieniu skóry można zauważyć poprawę kondycji włosów, które przestają wypadać.

Mezoterapia igłowa jest idealną metodą na poprawienie kondycji skóry w krótkim czasie. Jest to ważne nie tylko dla naszego wyglądu, ale również, a może przede wszystkim, dla poprawy samopoczucia każdej z kobiet.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *